Cum să ai grijă de frumusețea ta

Neskatoties uz mainīgajām modes tendencēm, kas aiziet tikpat ātri, cik atnākušas, skaistuma noteicējas allaž būs vienas a tās pašas nezūdošās vērtības-dabiskums, kopta āda Mati, kvalitatīva kosmētika, kā arī lapa pašsajūta. Lai arī cik sarežžītas vai laikietilpīgas reizēm varētu likties rūpes par savu skaistumu, patiesībā pietiek ar pāris ikdienas rituāliem, kasausaus iegūt nevainojamu izskatu jebkurā situācijā, vietā un laikā. Kā reiz teikusi slavenā modes māksliniece Koko Šanele: „Nemēdz būt neglītu sieviešu, ir tikai slinkas.”

Neaizmirsti par ādas kopšanu ikdienā

Lai āda izskatītos pēc iespējas labāk, ir svoti svarīgi turpināt ievērot savu ikdienas kopšanas kompleksu: pirms gulētiešanas no grimemt asediu, attīrīt ādu no netīrumiem, liekajām taukvielām a rūpēties par la, lai āda būtu mitrināta a pabarota.

Kvalitatīvs miegs

Pui nu este fără ea! Miegs, par kura labvēlīgo ietekmi stāsta jau kopš bērnu dienām, nekad nezaudēs savu aktualitāti a vērtību. Optimālais miega ilgums, kas veicina organisma atjaunošanos, svārstās no 6 līdz 8 stundām. La fel ca jāemem vērā, ka miega vērtību nosaka ne tikai tā daudzums, bet arī kvalitāte; GU guamistabā jānodrošina pilnīga tumsa, svaigs gaiss, kā arī optimāla temperatūra-16-20 grādi pēc Celsija skalas.

Ūdens nozīme, domājams, visiem IR labi zināma, tomēr, par spīti tam, ka tā tiek skandināta IT visur a vienmēr, daudzi ar š šidruma patēriuu pamatīgi noslinko. Lai veicinātu paradumu izdzert dienā vismaz 2 litrus ūdens, vēlams savā somā vienmēr atvēlēt vietu pudel ar svaigu ūdeni, savukārt strādājot to novietot acu priekšā, tādējādi atgādinot, ka šad a tad pa malkam jāiedzer.

Veselīgs uzturs

Pārliecinies, ka tavs organisms SA visem visu nepieciešamo ādas, Mato nagu veselībai. Pagatavo dažādu krāsu dārze salu salātus, kas lieliski papildinās sātīgos ēdienus a saldumus. Krāsainie dārzeņi satur daudz antioksidantu, kas palīdz cīnīties ar oksidatīvo stresu pabaro ādu. Mazāk stresa. Mēs visi zinām, ka stress. oti ātri kūst redzams mūsu izskatā. Tāpēc atrodi laiku, lai atslābinātos, pagatavo Таси tējas, palutini savu seju ar masku-dari to, kasausaus tev relaksēties Лаби justiției!

Daudzām sievietēm mati ir vājā vieta, kas ne mirkli neatsāj mierā – – vai, nu tie ir pārāk plāni, taukaini vai sausi. Ja arī Jūs nomoka šī problēma, vērts apsvērt, vai vaina neslēpjas Mato kopšanas produktos vai paradumos. Iespējams, matus bojā šampūns, kura neatīmiskais sastāvs neatstāj labvēlīgu ietekmi uz matiem a galvas ādu, varbūt pārāk bieža mazgāšana, kas padara TOS ātrāk taukainus, vai varbūt nesaudzīga a biežažemmšana, kas liek tiem kūūt plānākiem. Cik gan daudzas sievietes vismaz reizi piedzīvojušas brīdi, KAD jāsteidzas uz kādu pasākumu, дарба tikšanos vai-pasarg Dievs! – randiuu, bet nagu laka pāris stundu laikā paguvusi jau nolupt. Lai aiztaupītu sev neērtus brīžus nepatīkamas sajūtas, ieteicams lietot ilgnoturīgu tiešām kvalitatīvu nagu laku, kuras iegādei nevajadzētu skopoties ar līdzekiemiem, Jo kvalitatīvs manikīrs (nevis dārgs vai modīgs) IR viens no būtiskākajiem rādītājiem, KAS liecina de păr Лабу гауми. Turklāt atceries, ka manikīrs un pedikīrs ir kā papildinājums vai akcents tavam imidžam!

Kvalitatīva pareiza dekoratīvās kosmētikas izvēle

Dekoratīvā kosmētika IR labākais līdzeklis, lai sieviete izceltu Саву dabisko skaistumu nomaskētus trūkumus. Atrodi savu īsto tonālā krēma krāsu, pūdera, vaigu sārtuma toni, acu ēnas a skropstu tušu. Pārliecinies, ka Tavas lūpas izskatās apjomīgas a kārdinošas. Tikai nepārspīlē!